Google skutr
BlueBoard.cz

Panel videa(Scooter Customshow 2008)

Loading...

Probouzeni 2008

Zdravim a pozdravuji po zimni pauze! :) Hned na zacatek bych vas chtel rici ze servis jede na 120% jakmile vyleze slunicko, vsichni si vzpomenou na nase jednostope milacky a ze asi neni vse idealni stavu a pres zimu se nikomu nic nechtelo :) To znam moc dobre.. :)
Stranky jsem jemne obmenil at to neni takovy stereotyp a pridal volnou diskuzi kterou najdete v pravem panelu uplne nahore. Muzete tam diskutovat uplne o vsem.. o Ostrave, o servisu, o srazech a vyletech, jak jste si namohli kolena atd.. :)

Monotracer:
Jestli-ze ma nekdo chut litat v necem co pripomina motorku krizenou s pilotni kabinou ultralightu a uzivat si 130 konovy BMW motor pod nohami tak jste na spravnem miste :) Nebudu to tu obkecavat necham hovorit fakta zjistena z jinych webu :)

Novinka švýcarské firmy Peraves s názvem Monotracer. Jedná se o jednostopé vozidlo, které v češtině známe pod pojmem "dálník".
Jedná se o nástupce předchozího modelu Ecomobil. Opět připomíná něco mezi malinkatým automobilem, motocyklem a pilotní kabinou. Kabina je zhotovena z uhlíkových vláken, při zastavení například na křižovatce se z karoserie vysunou dvě malá podpůrná kolečka. Jako pohonná jednotka slouží vozítku Monotracer čtyřválcový motocyklový motor BMW 1.2 s výkonem 130 k. Hmotnost Monotracer je pouhých 460 kg, takže dosahuje vynikajícího zrychlení i rychlosti. Zrychlení z 0 na 100 km/h zvládne za 5,7 sekundy a maximální rychlost je přes 250 km/h. Přitom průměrná spotřeba se pohybuje kolem 4,5 litru na 100 kilometrů. Cena dálníku Monotracer začíná na 52 500 euro.
Pokud vás dálník zajímavá více, prokněte se na oficinální stránky Monotracer. Případně na oficiálního českého dovozce BOHEMIA MOBIL. Testování Monotraceru probíhalo mimo jiné také na brněnském okruhu.

Pekny clanek a zajmava videa o Brne na servru motorkari.cz

Mimochodem, historie dálníků začala v Československu. Otcem dálníku je konstruktér Jan Anderle (1900-1982), kromě jiného také tovární pilot firmy Aero. Už na počátku 2. světové války například Anderle přišel s dnes tolik oblíbenými minimotocykly. První dálník se objevil v průběhu 30. let.

Stage6:
Nemecka modla tuningovych dilu firma Stage6 urcite pres zimu nezahalela a pripravila pro novy rok 2008 spoustu novinek a tuningovych lahudek!! S6 valce vzdy patrili k vysokemu highendu a firma letos dokonce slibuje valce o objemu az 85ccm!: One second will be equipped with a cubic capacity of 80 or even of 85 Cm3..
My muzeme pouze doufat ze ostatni zname Italske firmy nebou zahalet!

Žádné komentáře:

 
optimalizace PageRank.cz Český toplist nejlepších stránek skutr .: EM-LINKS :.